Yönetim ve Organizasyon

Yönetim ve Organizasyon PDF İndir

Yönetim ve Organizasyon pdf e-kitap indir ve oku. Bu e-kitap Kağıt yıllarında yazılmış ve size sunulmuştur. Ders kitaplarından tutun, en iyi romanlar dahil olmak üzere bir çok pdf e-kitap ile karşınızdayız. Bu muhteşem eseri kaleme alan Burak Güriş sizlere fazlasıyla faydalı olmuş. Bu eseri beğendiyseniz Burak Güriş ‘in diğer kitaplarına da ulaşabilirsiniz. Bu eser EKİN KİTABEVİ YAYINLARI tarafından yayımlanmıştır. Yönetim ve Organizasyon pdf e-kitabı hakkında bilgilenmek istiyorsanız bu yazımızın tamamını okumanızı tavsiye ederiz. Ekonomi Kitapları kitap kategorisinde yer alan eser Kağıt yılında yayınlanmış ve 392 sayfa sayısına sahiptir. Pdf Kitap hakkında daha fazla içerik istiyorsanız aşağıdaki yazıları da okumanız gerekiyor. Eseri Yönetim ve Organizasyon pdf kitap formatında indirmek istiyorsanız aşağıdaki renkli butonlara göz atmanız gerekiyor.

 

 

Yönetim ve Organizasyon E-Kitap İndir

Yönetim ve Organizasyon kitabını indirmek için yapmanız gerekenler; Yukarıda yer alan üç farklı butonlardan birini seçin ve karşınıza çıkan yörüngeleri devam et diyerek ilerletin. Pdfarsiv.com’da kaleme alınan bütün pdf kitapları ve Yönetim ve Organizasyon e-kitap dahil pdf formatını indirdiğiniz şekilde aynı adımları uygulayarak indirebilirsiniz. Pdf e-Kitap Kağıt yılında çıkmıştır. EKİN KİTABEVİ YAYINLARI tarafından kaleme alınmıştır. Kitap; Ekonomi Kitapları türündedir. Ayrıca 3. Baskı numarasına sahiptir. Hemen şimdi Yönetim ve Organizasyon kitabını indirmek için sitemizden faydalanın.

 

Yönetim ve Organizasyon Ücretsiz Oku

6053277491 ISBN numaralı, 392 sayfa sayısı olan esere ulaşın ve ücretsiz okuyun. Burak Güriş ‘un kaleme aldığı bu muhteşem eseri okumanızı tavsiye ediyoruz. Ekonomi Kitapları kitap türündeki eseri EKİN KİTABEVİ YAYINLARI yayınevi ile hayata geçti. Baskı numarası; 3. Baskı. ve Kağıt yılında yayınlanan Yönetim ve Organizasyon pdf e-kitabı hemen indir ve oku. Burak Güriş ‘un diğer kitaplarına ulaşmak için sağ üst köşede bulunan arama kutucuğuna yazarın ismini yazmanız yeterli olacaktır.

 

Ekonomi Kitapları Türündeki Yönetim ve Organizasyon e-Kitap İncelemesi

Burak Güriş ‘ın ve diğer eser sahiplerinin kitaplarını incelemek için doğru adrestesin. Hemen Burak Güriş ‘un yazdığı bu kitabı inceleyin.  Şu an Yönetim ve Organizasyon pdf kitap sayfasında bulunmaktasınız.  Ekonomi Kitapları türündeki yayınladığımız eser 392 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca 6053277491 numarası burada yer almaktadır. 3. Baskı. no ile kısa yoldan da ulaşabileceğinizi unutmayın arkadaşlar. Özet geçersek; size kitap hakkında 6053277491,  392, 3. Baskı. gibi çok ince detaylar vermiş bulunuyoruz. Yukarıda yazan herşeyin özetini aşağıda veriyoruz.

 

Yönetim ve Organizasyon eBook Detayları

  • ISBN: 6053277491
  • Kitap Adı: Yönetim ve Organizasyon
  • Kitap Türü: Ekonomi Kitapları
  • Eser Sahibi: Burak Güriş
  • Yayın Evi: EKİN KİTABEVİ YAYINLARI
  • Çıkış Tarihi: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 392
  • Baskı Numarası: 3. Baskı

 

Pdfarsiv Son Söz

Bu sayfada Yönetim ve Organizasyon kitabı ile alakalı yayın evinden, baskı numarasına kadar bilgilerden söz ettik. Pdfarsiv.com olarak sizlere her zaman yasal olmayan hiç bir kitap indirmenizi sağlamıyoruz. Yönlendirdiğimiz linkler; kitapyurdu sitesine ulaşıyor olup almanızı tavsiye ediyoruz. Güvenilir ve kısa zamanında teslimat yapacaklarını söyleyebiliriz.