Para ve Finans

Para ve Finans PDF İndir

Para ve Finans pdf e-kitap indir ve oku. Bu e-kitap 2020-03-05 yıllarında yazılmış ve size sunulmuştur. Ders kitaplarından tutun, en iyi romanlar dahil olmak üzere bir çok pdf e-kitap ile karşınızdayız. Bu muhteşem eseri kaleme alan Prof. Dr. Abdurrahman Akdoğan sizlere fazlasıyla faydalı olmuş. Bu eseri beğendiyseniz Prof. Dr. Abdurrahman Akdoğan ‘in diğer kitaplarına da ulaşabilirsiniz. Bu eser İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ tarafından yayımlanmıştır. Para ve Finans pdf e-kitabı hakkında bilgilenmek istiyorsanız bu yazımızın tamamını okumanızı tavsiye ederiz. Ekonomi Kitapları kitap kategorisinde yer alan eser 2020-03-05 yılında yayınlanmış ve 592 sayfa sayısına sahiptir. Pdf Kitap hakkında daha fazla içerik istiyorsanız aşağıdaki yazıları da okumanız gerekiyor. Eseri Para ve Finans pdf kitap formatında indirmek istiyorsanız aşağıdaki renkli butonlara göz atmanız gerekiyor.

 

 

Para ve Finans E-Kitap İndir

Para ve Finans kitabını indirmek için yapmanız gerekenler; Yukarıda yer alan üç farklı butonlardan birini seçin ve karşınıza çıkan yörüngeleri devam et diyerek ilerletin. Pdfarsiv.com’da kaleme alınan bütün pdf kitapları ve Para ve Finans e-kitap dahil pdf formatını indirdiğiniz şekilde aynı adımları uygulayarak indirebilirsiniz. Pdf e-Kitap 2020-03-05 yılında çıkmıştır. İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ tarafından kaleme alınmıştır. Kitap; Ekonomi Kitapları türündedir. Ayrıca 1. Baskı numarasına sahiptir. Hemen şimdi Para ve Finans kitabını indirmek için sitemizden faydalanın.

 

Para ve Finans Ücretsiz Oku

6053992547 ISBN numaralı, 592 sayfa sayısı olan esere ulaşın ve ücretsiz okuyun. Prof. Dr. Abdurrahman Akdoğan ‘un kaleme aldığı bu muhteşem eseri okumanızı tavsiye ediyoruz. Ekonomi Kitapları kitap türündeki eseri İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ yayınevi ile hayata geçti. Baskı numarası; 1. Baskı. ve 2020-03-05 yılında yayınlanan Para ve Finans pdf e-kitabı hemen indir ve oku. Prof. Dr. Abdurrahman Akdoğan ‘un diğer kitaplarına ulaşmak için sağ üst köşede bulunan arama kutucuğuna yazarın ismini yazmanız yeterli olacaktır.

 

Ekonomi Kitapları Türündeki Para ve Finans e-Kitap İncelemesi

Prof. Dr. Abdurrahman Akdoğan ‘ın ve diğer eser sahiplerinin kitaplarını incelemek için doğru adrestesin. Hemen Prof. Dr. Abdurrahman Akdoğan ‘un yazdığı bu kitabı inceleyin.  Şu an Para ve Finans pdf kitap sayfasında bulunmaktasınız.  Ekonomi Kitapları türündeki yayınladığımız eser 592 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca 6053992547 numarası burada yer almaktadır. 1. Baskı. no ile kısa yoldan da ulaşabileceğinizi unutmayın arkadaşlar. Özet geçersek; size kitap hakkında 6053992547,  592, 1. Baskı. gibi çok ince detaylar vermiş bulunuyoruz. Yukarıda yazan herşeyin özetini aşağıda veriyoruz.

 

Para ve Finans eBook Detayları

  • ISBN: 6053992547
  • Kitap Adı: Para ve Finans
  • Kitap Türü: Ekonomi Kitapları
  • Eser Sahibi: Prof. Dr. Abdurrahman Akdoğan
  • Yayın Evi: İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
  • Çıkış Tarihi: 2020-03-05
  • Sayfa Sayısı: 592
  • Baskı Numarası: 1. Baskı

 

Pdfarsiv Son Söz

Bu sayfada Para ve Finans kitabı ile alakalı yayın evinden, baskı numarasına kadar bilgilerden söz ettik. Pdfarsiv.com olarak sizlere her zaman yasal olmayan hiç bir kitap indirmenizi sağlamıyoruz. Yönlendirdiğimiz linkler; kitapyurdu sitesine ulaşıyor olup almanızı tavsiye ediyoruz. Güvenilir ve kısa zamanında teslimat yapacaklarını söyleyebiliriz.