Genel İşletme

Genel İşletme PDF İndir

Genel İşletme pdf e-kitap indir ve oku. Bu e-kitap 2015-02-17 yıllarında yazılmış ve size sunulmuştur. Ders kitaplarından tutun, en iyi romanlar dahil olmak üzere bir çok pdf e-kitap ile karşınızdayız. Bu muhteşem eseri kaleme alan Yrd. Doç. Emre Horasan sizlere fazlasıyla faydalı olmuş. Bu eseri beğendiyseniz Yrd. Doç. Emre Horasan ‘in diğer kitaplarına da ulaşabilirsiniz. Bu eser SİYASAL KİTABEVİ tarafından yayımlanmıştır. Genel İşletme pdf e-kitabı hakkında bilgilenmek istiyorsanız bu yazımızın tamamını okumanızı tavsiye ederiz. Ekonomi Kitapları kitap kategorisinde yer alan eser 2015-02-17 yılında yayınlanmış ve 488 sayfa sayısına sahiptir. Pdf Kitap hakkında daha fazla içerik istiyorsanız aşağıdaki yazıları da okumanız gerekiyor. Eseri Genel İşletme pdf kitap formatında indirmek istiyorsanız aşağıdaki renkli butonlara göz atmanız gerekiyor.

 

 

Genel İşletme E-Kitap İndir

Genel İşletme kitabını indirmek için yapmanız gerekenler; Yukarıda yer alan üç farklı butonlardan birini seçin ve karşınıza çıkan yörüngeleri devam et diyerek ilerletin. Pdfarsiv.com’da kaleme alınan bütün pdf kitapları ve Genel İşletme e-kitap dahil pdf formatını indirdiğiniz şekilde aynı adımları uygulayarak indirebilirsiniz. Pdf e-Kitap 2015-02-17 yılında çıkmıştır. SİYASAL KİTABEVİ tarafından kaleme alınmıştır. Kitap; Ekonomi Kitapları türündedir. Ayrıca 4. Baskı numarasına sahiptir. Hemen şimdi Genel İşletme kitabını indirmek için sitemizden faydalanın.

 

Genel İşletme Ücretsiz Oku

6055782825 ISBN numaralı, 488 sayfa sayısı olan esere ulaşın ve ücretsiz okuyun. Yrd. Doç. Emre Horasan ‘un kaleme aldığı bu muhteşem eseri okumanızı tavsiye ediyoruz. Ekonomi Kitapları kitap türündeki eseri SİYASAL KİTABEVİ yayınevi ile hayata geçti. Baskı numarası; 4. Baskı. ve 2015-02-17 yılında yayınlanan Genel İşletme pdf e-kitabı hemen indir ve oku. Yrd. Doç. Emre Horasan ‘un diğer kitaplarına ulaşmak için sağ üst köşede bulunan arama kutucuğuna yazarın ismini yazmanız yeterli olacaktır.

 

Ekonomi Kitapları Türündeki Genel İşletme e-Kitap İncelemesi

Yrd. Doç. Emre Horasan ‘ın ve diğer eser sahiplerinin kitaplarını incelemek için doğru adrestesin. Hemen Yrd. Doç. Emre Horasan ‘un yazdığı bu kitabı inceleyin.  Şu an Genel İşletme pdf kitap sayfasında bulunmaktasınız.  Ekonomi Kitapları türündeki yayınladığımız eser 488 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca 6055782825 numarası burada yer almaktadır. 4. Baskı. no ile kısa yoldan da ulaşabileceğinizi unutmayın arkadaşlar. Özet geçersek; size kitap hakkında 6055782825,  488, 4. Baskı. gibi çok ince detaylar vermiş bulunuyoruz. Yukarıda yazan herşeyin özetini aşağıda veriyoruz.

 

Genel İşletme eBook Detayları

  • ISBN: 6055782825
  • Kitap Adı: Genel İşletme
  • Kitap Türü: Ekonomi Kitapları
  • Eser Sahibi: Yrd. Doç. Emre Horasan
  • Yayın Evi: SİYASAL KİTABEVİ
  • Çıkış Tarihi: 2015-02-17
  • Sayfa Sayısı: 488
  • Baskı Numarası: 4. Baskı

 

Pdfarsiv Son Söz

Bu sayfada Genel İşletme kitabı ile alakalı yayın evinden, baskı numarasına kadar bilgilerden söz ettik. Pdfarsiv.com olarak sizlere her zaman yasal olmayan hiç bir kitap indirmenizi sağlamıyoruz. Yönlendirdiğimiz linkler; kitapyurdu sitesine ulaşıyor olup almanızı tavsiye ediyoruz. Güvenilir ve kısa zamanında teslimat yapacaklarını söyleyebiliriz.