21. YY’da Değişim, Yönetim ve Liderlik

21. YY’da Değişim, Yönetim ve Liderlik PDF İndir

21. YY’da Değişim, Yönetim ve Liderlik pdf e-kitap indir ve oku. Bu e-kitap 2009-08-21 yıllarında yazılmış ve size sunulmuştur. Ders kitaplarından tutun, en iyi romanlar dahil olmak üzere bir çok pdf e-kitap ile karşınızdayız. Bu muhteşem eseri kaleme alan Dr. Bahar Urhan Torun sizlere fazlasıyla faydalı olmuş. Bu eseri beğendiyseniz Dr. Bahar Urhan Torun ‘in diğer kitaplarına da ulaşabilirsiniz. Bu eser BETA BASIM YAYIM tarafından yayımlanmıştır. 21. YY’da Değişim, Yönetim ve Liderlik pdf e-kitabı hakkında bilgilenmek istiyorsanız bu yazımızın tamamını okumanızı tavsiye ederiz. Ekonomi Kitapları kitap kategorisinde yer alan eser 2009-08-21 yılında yayınlanmış ve 155 sayfa sayısına sahiptir. Pdf Kitap hakkında daha fazla içerik istiyorsanız aşağıdaki yazıları da okumanız gerekiyor. Eseri 21. YY’da Değişim, Yönetim ve Liderlik pdf kitap formatında indirmek istiyorsanız aşağıdaki renkli butonlara göz atmanız gerekiyor.

 

 

21. YY’da Değişim, Yönetim ve Liderlik E-Kitap İndir

21. YY’da Değişim, Yönetim ve Liderlik kitabını indirmek için yapmanız gerekenler; Yukarıda yer alan üç farklı butonlardan birini seçin ve karşınıza çıkan yörüngeleri devam et diyerek ilerletin. Pdfarsiv.com’da kaleme alınan bütün pdf kitapları ve 21. YY’da Değişim, Yönetim ve Liderlik e-kitap dahil pdf formatını indirdiğiniz şekilde aynı adımları uygulayarak indirebilirsiniz. Pdf e-Kitap 2009-08-21 yılında çıkmıştır. BETA BASIM YAYIM tarafından kaleme alınmıştır. Kitap; Ekonomi Kitapları türündedir. Ayrıca 1. Baskı numarasına sahiptir. Hemen şimdi 21. YY’da Değişim, Yönetim ve Liderlik kitabını indirmek için sitemizden faydalanın.

 

21. YY’da Değişim, Yönetim ve Liderlik Ücretsiz Oku

6053776390 ISBN numaralı, 155 sayfa sayısı olan esere ulaşın ve ücretsiz okuyun. Dr. Bahar Urhan Torun ‘un kaleme aldığı bu muhteşem eseri okumanızı tavsiye ediyoruz. Ekonomi Kitapları kitap türündeki eseri BETA BASIM YAYIM yayınevi ile hayata geçti. Baskı numarası; 1. Baskı. ve 2009-08-21 yılında yayınlanan 21. YY’da Değişim, Yönetim ve Liderlik pdf e-kitabı hemen indir ve oku. Dr. Bahar Urhan Torun ‘un diğer kitaplarına ulaşmak için sağ üst köşede bulunan arama kutucuğuna yazarın ismini yazmanız yeterli olacaktır.

 

Ekonomi Kitapları Türündeki 21. YY’da Değişim, Yönetim ve Liderlik e-Kitap İncelemesi

Dr. Bahar Urhan Torun ‘ın ve diğer eser sahiplerinin kitaplarını incelemek için doğru adrestesin. Hemen Dr. Bahar Urhan Torun ‘un yazdığı bu kitabı inceleyin.  Şu an 21. YY’da Değişim, Yönetim ve Liderlik pdf kitap sayfasında bulunmaktasınız.  Ekonomi Kitapları türündeki yayınladığımız eser 155 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca 6053776390 numarası burada yer almaktadır. 1. Baskı. no ile kısa yoldan da ulaşabileceğinizi unutmayın arkadaşlar. Özet geçersek; size kitap hakkında 6053776390,  155, 1. Baskı. gibi çok ince detaylar vermiş bulunuyoruz. Yukarıda yazan herşeyin özetini aşağıda veriyoruz.

 

21. YY’da Değişim, Yönetim ve Liderlik eBook Detayları

  • ISBN: 6053776390
  • Kitap Adı: 21. YY’da Değişim, Yönetim ve Liderlik
  • Kitap Türü: Ekonomi Kitapları
  • Eser Sahibi: Dr. Bahar Urhan Torun
  • Yayın Evi: BETA BASIM YAYIM
  • Çıkış Tarihi: 2009-08-21
  • Sayfa Sayısı: 155
  • Baskı Numarası: 1. Baskı

 

Pdfarsiv Son Söz

Bu sayfada 21. YY’da Değişim, Yönetim ve Liderlik kitabı ile alakalı yayın evinden, baskı numarasına kadar bilgilerden söz ettik. Pdfarsiv.com olarak sizlere her zaman yasal olmayan hiç bir kitap indirmenizi sağlamıyoruz. Yönlendirdiğimiz linkler; kitapyurdu sitesine ulaşıyor olup almanızı tavsiye ediyoruz. Güvenilir ve kısa zamanında teslimat yapacaklarını söyleyebiliriz.